אודותינו

הערכים שלנו

שותפות
ממלכתיות
"Wide Tent"

משימה

חיזוק מיצובה של מדינת ישראל בזירה הבינלאומית וקידום המאבק בתופעת הדה-לגיטימציה לה ובאנטישמיות החדשה, באמצעות מגוון כלים מתחום הדיפלומטיה הציבורית

c

חזון

יצירת מחויבות לחיזוק הלגיטימציה ומאבק בתופעת הדה-לגיטימציה למדינת ישראל ומאבק בשיח שנאה והסתה כנגד ישראל , על ידי הקמת מיזם דגל משותף ליהדות העולם ולממשלת ישראל

אודותינו

הסיפור שלנו

"קונצרט – ביחד למען ישראל" היא חברה לתועלת הציבור, אשר מטרתה לפעול לחיזוק מיצוב מדינת ישראל, קידום המאבק בתנועת הדה לגיטימציה, תוך שימוש במגוון כלים בתחום הדיפלומטיה ציבורית.

קונצרט עוסקת בסיוע ויצירת שיתופי פעולה עם רשת הארגונים הפרו-ישראלית בארץ ובעולם במטרה להגן על תדמיתה של מדינת ישראל ולהילחם בתנועת החרם והדה לגיטימציה נגדה. קונצרט עושה זאת באמצעות מגוון תחומי הדיפלומטיה הציבורית, ביניהם משלחות לארץ, מדיה וקמפיינים, מידע ומחקר, העצמת פעילות ארגונים ברשת ועוד.

את פעילות החל"צ מוביל דירקטוריון המורכב מחברים מתנדבים.

לקונצרט הסכם מיזם משותף עם  ממשלת ישראל והמשרד לנושאים אסטרטגיים והסברה.

קונצרט החלה פעילותה ב2018 וגדלה בהדרגה מאז.

אודותינו

על הצוות

מיכה אבני, יו"ר דירקטוריון

מיכה לייקין אבני הוא בעל תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל-אביב (תוכנית רקנאטי) בשיתוף עם בית הספר למנהל עסקים על שם קלוג ואוניברסיטת נורת'ווסטרן בשיקאגו, ומכהן בהתנדבות בתפקיד יו"ר "קונצרט". מיכה הוא מייסד ומנכ"ל קבוצת פנינסולה, חברה ציבורית העוסקת במתן פתרונות אשראי לחברות קטנות ובינוניות בישראל. בעבר היה שותף מנהל בקרן הון סיכון ג'רוזלם גלובל ונצ'רס ועו"ד בקבוצת יגאל ארנון ושות'.

מיכה נמנה עם "100 המשפיעים" ב"מגזין" של עיתון "דה מרקר" בשנים 2015, 2016, ו-2018. מאז נרצח אביו על ידי מחבלים פלסטינים באוקטובר 2015 פעל ללא לאות לייסד תנועה שתמגר את ההסתה כנגד ישראל במדיה החברתית. הוא פעיל זכויות אדם וגר בתל-אביב עם אשתו וארבעת ילדיו.

איילת שילה תמיר, מנכ"ל

Ayeletst@concertisrael.org

איילת שילה תמיר נולדה וגדלה בירושלים, ועבדה מספר שנים כעורכת דין במגזר הפרטי בתחום האזרחי.

איילת שימשה כמנכ"לית פרויקט מסע המקדם השתתפותם של צעירים יהודיים מרחבי העולם בתוכניות ארוכות בישראל, תוך פיתוח מגוון תוכניות כולל הקמה לראשונה בישראל של תוכניות להתמחות מקצועית. במסגרת תפקידה איילת הובילה את הארגון להעלאה במספר המשתתפים בפרויקט שצמח מ5,000 למעל 10,000 בשנה.

איילת שימשה גם כמשנה למנכ"ל של הסוכנות יהודית והייתה אחראית על כלל פעילות הארגון בתחומי העלייה, החינוך לישראל והעצמת החברה הישראלית וכמשנה למנכ"ל של מוזאון ישראל.

לאיילת תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית.

מאז אוקטובר 2018 איילת מכהנת בתפקיד מנכ"לית "קונצרט".

 

שגיא בלשה, מייסד ומנהל כספים

שגיא בלשה הוא מנכ"ל קבוצת "עוגן", הבנויה מחמישה ארגונים ללא מטרת רווח שמטרתם לקדם הנגשת אשראי וכך להוביל להעצמה כלכלית בישראל. שגיא יזם את הרחבת "עוגן" מהאגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית. מאז היווסדה סיפקה עוגן 1.3 מיליארד שקלים באשראי נגיש לעשרות אלפי עסקים קטנים ובתי אב. כעת הוא פועל כדי להקים את הבנק החברתי הראשון בישראל.

בשנים 2011–2015 כיהן שגיא בתפקיד מנכ"ל ארגון הקהילה הישראלית-אמריקאית, ובתקופה זו הרחיב את הארגון והפך אותו לארגון לאומי בולט שסניפיו פזורים ברחבי ארצות הברית. לאחר חזרתו ארצה ייסד את "קלע שלמה", שממנה התפתחה "קונצרט", וכיהן בתפקיד המנכ"ל המייסד של החברה. לאחר פרישתו מהתפקיד המשיך לפעול ב"קונצרט" ובמיזמים אחרים התומכים במדינת ישראל.

בשנים 2006–2011 כיהן שגיא בתפקיד סגן נשיא כלכלה ופיתוח בבית התפוצות – מוזיאון העם היהודי, ובתקופת כהונתו הנהיג בו שינוי מוסדי רחב היקף ותוכנית שיקום כלכלית. שגיא התחיל את הקריירה שלו באגף התקציבים במשרד האוצר הישראלי, שם פיקח על חלקים ניכרים מהתקציב הממשלתי והיה מעורב בשינויים וברפורמות מערכתיים חשובים.

נאוה אדלשטיין, סמנכ"ל

Navah@concertisrael.org

נאוה אדלשטיין היא בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ובתוכנית הלימודים הרב-תחומית במדעי הרוח מהאוניברסיטה העברית בירושלים ובעלת תואר שני בפיתוח וייעוץ ארגוני מאוניברסיטת בר-אילן. נוסף על כך, היא בעלת תעודה בהנחיית קבוצות מטעם קבוצת "גישות".

לנאוה יותר מעשר שנות ניסיון בניהול פרויקטים, בקשרי חוץ ובדיפלומטיה ציבורית. היא עבדה במחלקת קשרי החוץ של האוניברסיטה העברית, הייתה מנהלת לקוחות, הפקות עסקיות וכנסים בינלאומיים בחברת  ,Innovisionהייתה ראש מחלקת קשרי החוץ בהתאחדות הסטודנטים הארצית (NUIS) וכן הנציגה הישראלית הרשמית באיחוד הסטודנטים האירופי (ESU) ובארגון העולמי של סטודנטים יהודים .(WUJS)  היא אף בוגרת תוכנית המנהיגות של "StandWithUs" ושליחה לשעבר במחנות הקיץ של הסוכנות היהודית.

נאוה הצטרפה ל"קונצרט – יחד למען ישראל" בתחילת 2019, והיא מנהלת את התוכניות ושיתופי הפעולה עם קהילת הארגונים הפרו-ישראליים.